Jak często zdarza Ci się sytuacja, że nie możesz efektywnie pracować w domu lub surfować po Internecie, bo Twoje pasmo internetowe jest zajęte przez dziecko, które ogląda filmy video, gra w gry, czy po prostu się uczy?

N3Net ma dla Ciebie proste rozwiązanie – szybki Internet po światłowodzie, teraz w specjalnej cenie promocyjnej na miłe przywitanie roku szkolnego czy akademickiego. Podpisz umowę na 24 miesiące, a przez pierwsze 3 miesiące zapłacisz za abonament internetowy tylko 1 zł. Po tym okresie, będą obowiązywać Cię standardowe ceny zgodnie z tabelą opłat operatora.

Promocja “Witaj Szkoło – 3 miesiące za 1 zł” skierowana jest do nowych klientów N3Net, którzy podpiszą zamówienie w terminie od 31 sierpnia do 15  października br.

Wystarczy, że zadzwonisz w tym czasie pod numer tel. +48 533 350 931 lub +48 22 350 11 11, bądź odwiedzisz nowe biuro N3Net w Radzyminie, przy ul. Konstytucji 3 maja 4, a będziesz mógł/ mogła skorzystać z tej atrakcyjnej oferty na usługi dostępu do Internetu po światłowodzie.

Z oferty mogą skorzystać Klienci z Warszawy i okolic, będących w zasięgu sieci N3Net (Radzymin, Słupno, Cegielnia, Sieraków, Ciemne, Helenów, Czarna, Rżyska, Stary Janków, Stary Kraszew, Wola Rasztowska, Mokre, ale także wybrane ulice – Warszawa Targówek, Ursus i Białołęka, Dawidy, Raszyn, Wypędy, Duchnice, Jaworowa i Konotopa).

Regulamin Promocji “Witaj Szkoło – 3 miesiące za 1 zł”