Witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy N3Net sp. z o.o.

 

Ulepszamy nie tylko jakość oferowanych usług, ale także przejrzystość prezentacji naszej oferty. Mogą Państwo wybierać spośród pakietów łączy internetowych oraz telewizji w jakości HD. Przygotowaliśmy dla Państwa formularz zapytania o ofertę, dzięki któremu mogą Państwo przesłać zapytanie o dostępność i warunki świadczenia usług w Państwa lokalizacji.

Dla tych z Państwa, którzy potrzebują skonfigurowania sieci komputerowej w biurze, pomocy przy budowie infrastruktury telekomunikacyjnej, konfiguracji sprzętu lub oprogramowania, oferujemy usługi wsparcia informatycznego.

Ważne dokumenty, takie jak regulaminy czy wzór umowy świadczenia usług, mogą Państwo pobrać ze strony Dokumenty do pobrania, aby się z nimi zapoznać.

Jeśli są już Państwo klientami naszej firmy, zapraszamy do logowania i korzystania z Panelu Klienta dostępnego wprost z naszej strony.

Prosimy pamiętać, że jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi. Aby skontaktować się z nami, mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony, przesłać maila na adres bok@n3net.pl lub zadzwonić do naszego biura.

W sekcji Aktualności oraz w naszym kanale na Facebook-u będziemy zamieszczali użyteczne porady i informacje związane z korzystaniem z Internetu oraz komputerów. Mamy nadzieję, że będą tam Państwo częstymi gośćmi.

 

Tę stronę robimy dla Państwa!