Odczuwasz zmęczenie, widzisz nieostro, boli Cię głowa, szyja lub masz trudności z koncentracją lub zasypianiem? Przyczyną może być tzw. cyfrowe zmęczenie, wywołane zbyt dużą ekspozycją na niebieskie światło. Emitują je ekrany smartfonów, tabletów, laptopów, a nawet telewizorów. Zmień to i zadbaj o swój wzrok i domowników!

Z okazji Światowego Dnia Wzroku firma N3net przygotowała dla Ciebie specjalną promocję na usługi dostępu do Internetu. Wybierając promocję “Zdrowy Internet” od N3net, zyskujesz szybki internet po światłowodzie, a ponadto otrzymujesz tylko za 1,23 zł brutto innowacyjne okulary do komputera dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Dzięki nim możesz do woli czerpać radość z cyfrowego świata. Spiesz się, bo promocja ważna tylko do wyczerpania zapasów, przewidziana dla pierwszych 50 osób, które podpiszą umowę z N3net!

Jeśli potrzebujesz więcej par niż jedna, możesz też zakupić je w N3net w okazyjnej cenie – 180 zł brutto za sztukę (wartość cennikowa to 230 zł brutto). Z tej preferencyjnej ceny będą mogły skorzystać też osoby, które nie załapią się w pierwszej “50-tce”, ale podpiszą umowę z N3net w czasie trwania promocji.

Okulary zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, są lekkie, elastyczne, dzięki czemu odporne na ew. uszkodzenia. Posiadają bardzo dobrej jakości soczewki z filtrem światła niebieskiego, a nie jak inne tylko antyrefleks, które również mają w sobie. Okulary występują w różnych kolorach. Są modele dla kobiet, mężczyzn, ale także dzieci.

Digital Vision Syndrome (CVS) – Zespół Widzenia Komputerowego dotyka aż 90% osób spędzających ponad 3h dziennie przed ekranem. Jeśli czujesz, że jesteś w tym gronie, najwyższy czas, aby zadbać o swoje dobre samopoczucie. Niech Światowy Dzień Wzroku będzie dobrym do tego pretekstem!

Zapoznaj się z Regulaminem Promocji “Zdrowy Internet”