Mieszkasz na terenie Warki
i potrzebujesz niezawodnego połączenia,
które da Ci swobodę w sieci?
Wybierz Internet światłowodowy od N3net!

Możesz wybrać ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb, z prędkością Internetu nawet do 800 Mb/s. Poniżej prezentujemy czytelne warunki cenowe na kolejne miesiące trwania umowy.

Zadzwoń pod numer komórkowy +48 533 350 931 lub stacjonarny +48 22 350 11 11, bądź przyjdź do nas do Biura w Warce, a z przyjemnością doradzimy Ci w szczegółach.

Biuro Obsługi Klienta – Warka
jest czynne w godzinach 9:00-17:00
od poniedziałku do piątku
Plac Czarnieckiego 4, 05-660 Warka

Kliknij obrazek, aby powiększyć.

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowymi usługami, jak Telewizja HD (ponad 200 różnych kanałów), również znajdziesz ją w naszej ofercie.

Jak myślisz, czemu kilku tysięcy klientów wybrało właśnie ofertę N3net?

N3net to wieloletnie doświadczenie w branży, 1500 km własnej sieci światłowodowej i przejrzyste zasady współpracy!

Gwarantujemy:
 • super łącze
 • atrakcyjne warunki cenowe
 • niski koszt podłączenia.

Zostaw numer

Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy i pomożemy dopasować ofertę dla Ciebie.

  na przetwarzanie przez N3net Sp. z o.o. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.*

  na marketing bezpośredni N3net Sp. z o.o. przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.*

  * Pole obowiązkowe

  Oświadczam, że zatwierdzając formularz potwierdzam pełnoletność. Administratorem danych osobowych jest N3net Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wskazanym w treści wyrażonej zgody, w celu obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.

  Pełną informację na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w: Klauzuli informacyjnej.