Wsparcie informatyczne

Usługi zapewniające wsparcie dla kluczowej infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw.

Outsourcing IT

Zapewniamy pełne wsparcie informatyczne dla naszych Klientów. Można powierzyć nam opiekę nad wybranymi obszarami informatyki firmy, jak również nad całością zagadnień związanych z obsługą procesów wspieranych przez technologie informatyczne i telekomunikacyjne.

W naszym zespole znajdują się specjaliści z różnych obszarów technologicznych, posiadający bogate doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym.

Wyróżnia nas wysoka elastyczność, bardzo dobra komunikacja z Klientami, profesjonalne podejście do napotkanych problemów i szybki czas reakcji.

Sieci komputerowe

Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana sieć komputerowa jest podstawą działalności każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi budowy i administrowania sieciami komputerowymi.

W naszych realizacjach stawiamy na bezpieczeństwo i gwarancję poprawnego działania infrastruktury. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne rozwiązania sieci bezprzewodowych, dzięki którym możemy zaoferować wysoką jakość i dobry zasięg sieci Wi-Fi w każdym miejscu na terenie przedsiębiorstwa.