N3net Sponsorem Głównym Programu Rozmowy rakietowane

Jesteś fanem badmintona i chciałbyś bliżej poznać znane osobistości ze świata tej dyscypliny? Już w ten piątek, tj. 20 stycznia br. na kanale youtube startuje nowy program sportowy, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. N3net jest Sponsorem Głównym tej inicjatywy.

Co miesiąc będziesz mógł obejrzeć ciekawy wywiad z najbardziej znanymi zawodnikami, trenerami oraz zapowiadającymi się gwiazdami w świecie badmintona oraz mecz pokazowy. Poprowadzą je dziennikarz i komentator sportowy Marcin Cisowski oraz polski badmintonista, wielokrotny medalista mistrzostw Polski wszystkich kategorii wiekowych Jan Rudziński.

Gościem pierwszego odcinka programu Rozmowy rakietowane jest Nadia Zięba. Będziesz mógł go zobaczyć już w ten piątek na kanale you tube programu https://www.youtube.com/@rozmowyrakietowane

Program nagrywany jest w gościnnej hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Radzyminie.

Wszelkie, bieżące informacje i materiały o programie można śledzić na stronie facebookowej programu Rozmowy rakietowane – https://www.facebook.com/profile.php?id=100089460853734.

Koniecznie śledź ten profil!

Inne wpisy warte przeczytania z tej kategorii:

Poleć Sąsiada i Zyskaj Internet za 1 zł!

Poleć Sąsiada i Zyskaj Internet za 1 zł!

To wyjątkowa szansa na oszczędności dla Ciebie i Twoich bliskich! Poleć usługi N3net swoim znajomym, a gdy choć jeden z nich dołączy do grona naszych klientów, każde z Was otrzyma dostęp do Internetu za jedyne 1 zł przez pierwsze trzy miesiące.

czytaj dalej