Promocja Koziorożec

Stąpasz mocno po ziemi i lubisz, gdy wszystko idzie zgodnie z planem? To ponoć domena ludzi spod znaku Koziorożca, ale zapewne nie tylko ;). 

Tak czy inaczej, mamy dla Ciebie świetną ofertę na Internet światłowodowy, dzięki któremu będziesz mógł poczuć prawdziwą wolność w sieci.

Skorzystaj z Promocji Koziorożec! Wybierz dowolny pakiet Internetu od N3net, a gratis dostaniesz od nas wzmacniacz sygnału TP LINK AC 1200 lub router z WIFi 6 Huawei EG8145X6. Decyzja należy do Ciebie.

Promocja dedykowana wszystkim nowym klientom N3net, którzy są w zasięgu naszej sieci. Dzwoń już teraz, bo promocja trwa tylko do 19 stycznia! Zapamiętaj hasło promocji: Koziorożec!

Odwiedź nas w Warce lub Radzyminie lub zadzwoń do BOK: +48 22 350 11 11. W Wigilię biura N3net w Warce i Radzyminie są czynne od 9:00 do 12:00, ale od poniedziałku działamy zgodnie z naszym stałym planem, dostępnym na stronie internetowej.

Sprawdź Regulamin Promocji

Inne wpisy warte przeczytania z tej kategorii:

Promocja Swobodne lato bez opłat

Promocja Swobodne lato bez opłat

Wyprzedzamy lato i zwiększamy prędkości, ale to tylko początek dobrych wiadomości. Teraz mamy także dla Ciebie super promocję na Internet światłowodowy “Swobodne lato bez opłat!”.

czytaj dalej