Promocja świąteczna: 3 miesiące za 1 zł na szybki Internet światłowodowy

Czas świąt to idealny moment, aby pomyśleć o prezencie, który Tobie i Twojej rodzinie z pewnością ułatwi funkcjonowanie w cyfrowym świecie. N3net przygotował dla Was specjalną, świąteczną promocję na super szybki Internet światłowodowy. 

Jeśli zdecydujesz się na Internet od N3net, będziesz mógł w niezakłócony sposób pracować z domu, Twoje dzieci uczyć się zdalnie, grać i spotykać z przyjaciółmi on-line, bo Twoje pasmo internetowe z powodzeniem wystarczy na wszystkie aktywności.

Podpisz umowę na 24 miesiące, a przez pierwsze 3 miesiące zapłacisz za abonament internetowy tylko 1 zł. Po tym okresie, będą obowiązywać Cię standardowe ceny zgodnie z tabelą opłat operatora.

Promocja świąteczna: 3 miesiące za 1 zł skierowana jest do nowych klientów N3Net, którzy podpiszą zamówienie w terminie od 10 grudnia do 31 grudnia br.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer tel. +48 533 350 931 lub +48 22 350 11 11bądź odwiedzisz biuro N3Net w Radzyminie, przy ul. Konstytucji 3 maja 4, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty na usługi dostępu do Internetu po światłowodzie.

Z oferty mogą skorzystać Klienci z Warszawy i okolic, będących w zasięgu sieci N3Net (m.in. Radzymin, Słupno, Cegielnia, Sieraków, Ciemne, Helenów, Czarna, Rżyska, Stary Janków, Stary Kraszew, Wola Rasztowska, Mokre, ale także wybrane ulice – Warszawa Targówek, Ursus i Białołęka, Dawidy, Raszyn, Wypędy, Duchnice, Jaworowa i Konotopa).

Regulamin świątecznej promocji “3 miesiące za 1 zł”

Inne wpisy warte przeczytania z tej kategorii: