Szanowni Państwo!

 

Chcemy życzyć wszystkim naszym klientom zdrowych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz samych cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Niezwykle cieszy nas perspektywa kolejnego roku współpracy i pragniemy dostarczać Państwu jeszcze więcej rozrywki, informacji i wzruszeń w nadchodzącym 2020 roku. W przedświątecznej gorączce zakupów internetowych oraz szale noworocznych wyprzedaży pomocny będzie szybki i niezawodny Internet światłowodowy! Dzięki naszym łączom, można także obejrzeć odświeżoną wersję przeboju Wham! – Last Christmas, który po 35 latach od premiery doczekał się cyfrowej jakości 4K. Oficjalne video dostępne jest na YouTube.

Dla tych, którzy preferują świąteczny relaks w fotelu przed telewizorem, Telewizja Polsat przygotowała tradycyjny maraton filmowy z Kevinem, zarówno w Wigilię jak i w pierwszy dzień Świąt.

Można także skorzystać z wyjątkowo bogatej oferty filmowej naszej cyfrowej telewizji w jakości HD, a także platform VOD, dostępnych przez Internet. Zagorzałych kinomanów zapraszamy zaś do korzystania z pakietów Premium, dostępnych wraz z telewizją w opcji Optimum oraz Platinum.

Niech ten świąteczny czas upłynie w radosnej atmosferze, a nadchodzący rok przyniesie Państwu wiele szczęścia i pomyślności.  Wesołych Świąt życzy

 

Zarząd oraz zespół N3Net sp. z o.o.