Zmieniamy nasze oblicze

“Panta Rhei” = “Wszystko płynie”. I pomyśleć, że pomimo upływu wieków, słowa greckiego filozofa Heraklita pozostają wciąż aktualne…Świat się zmienia – technologia, trendy, życie i biznes… My też. I tak pozostanie, bo chcemy wyprzedzać to, co przyniesie jutro.

Grupa Telnap Telecom nieustannie rośnie w siłę i rozwija zakres świadczonych usług oraz obszar działania. Widać to w sukcesach obu firm – zarówno N3net, jak i Telnap Telecom.

Dlatego uznaliśmy, że to doskonały moment, aby uspójnić też naszą tożsamość. Dziś prezentujemy Ci efekt naszych prac – nowe logotypy firm N3net i Telnap Telecom :).

Mamy nadzieję, że spodobają Ci się tak, jak nam przypadły do gustu. Jedna spójna kolorystyka, nowoczesność oraz uproszczona forma, bo nasze usługi świadczone w ramach Grupy są i pozostaną przyjazne dla Klientów.

Jak zauważysz w naszych materiałach graficznych, branding Grupy wzbogaca nowy key visual – charakterystyczny znak w postaci fali, który symbolizuje przemianę.

Inne wpisy warte przeczytania z tej kategorii:

Poleć Sąsiada i Zyskaj Internet za 1 zł!

Poleć Sąsiada i Zyskaj Internet za 1 zł!

To wyjątkowa szansa na oszczędności dla Ciebie i Twoich bliskich! Poleć usługi N3net swoim znajomym, a gdy choć jeden z nich dołączy do grona naszych klientów, każde z Was otrzyma dostęp do Internetu za jedyne 1 zł przez pierwsze trzy miesiące.

czytaj dalej