Bartłomiej Mróz – pierwszy polski parabadmintonista w Rozmowach rakietowanych!

Tajniki sukcesu Bartłomieja Mroza – pierwszego polskiego parabadmintonisty – odkryte w trzecim odcinku programu Rozmowy rakietowane! Koniecznie obejrzyj!

Podczas wywiadu z Janem Rudzińskim (Akademia Badmintona Warszawa) oraz Marcinem Cisowskim (Tembravo), Bartłomiej Mróz opowiedział o swoich rytuałach przedmeczowych i wyzwaniach, z jakimi zmagał się w swojej karierze. Jeśli interesujesz się badmintonem lub sportami paraolimpijskimi, to ten odcinek na pewno Cię zainteresuje!

Program Rozmowy rakietowane emitowany jest na kanale youtube, począwszy od stycznia tego roku. W pierwszym odcinku gościem programu była mistrzyni Europy z 2012 roku w mikście – Nadia Zięba.
W lutym wywiadu udzielił Jacek Hankiewicz – olimpijczyk z Barcelony, a obecnie menedżer badmintonowej drużyny ABRM Warszawa.

Każdego miesiąca możesz obejrzeć ciekawy materiał. Nie przegap kolejnych odcinków i subskrybuj ten kanał na YouTube!

N3net jest sponsorem głównym programu.Zapraszamy!

 

Inne wpisy warte przeczytania z tej kategorii:

Poleć Sąsiada i Zyskaj Internet za 1 zł!

Poleć Sąsiada i Zyskaj Internet za 1 zł!

To wyjątkowa szansa na oszczędności dla Ciebie i Twoich bliskich! Poleć usługi N3net swoim znajomym, a gdy choć jeden z nich dołączy do grona naszych klientów, każde z Was otrzyma dostęp do Internetu za jedyne 1 zł przez pierwsze trzy miesiące.

czytaj dalej